نیاز به ثبت اثر انگشت جهت درخاست شینگن برای روسها

به نقل از ویکی شینگن ویزا روس‌ها جهت درخاست شینگن نیاز به ثبت اثر انگشت دارند
از روز دوشنبه شهروندان روسیه که درخواست ویزای شینگن را دارند می‌بایست اثر انگشت خود را ثبت نمایند. پس از ثبت، اثر انگشت به مدت پنج سال ذخیره می‌شود.
روس ها درخواست ویزای شنگن را صادر کرده اند که از روز دوشنبه به انگشتان خود دست می زنند. پس از ثبت، اثر انگشت به مدت پنج سال ذخیره می شود.
در ادامه این گزارش آمده است که کودکان زیر 12 سال و معلولین از ناحیه انگشت ، به همراه رهبران دولت‌ها و اعضای هیئت های رسمی دولتی از این قانون معاف هستند.
این قانون که برای چندین کشور خاورمیانه، آسیایی و آفریقایی اجرا شده است هم اکنون برای اتباع اوکراین، مولداوو و بلاروس نیز لازم الاجرا می‌باشد.
سازمان های گردشگری روسیه نگران هستند که قوانین جدید موانعی را برای ساکنین مناطق دورافتاده ایجاد کند و باعث کاهش گردشگران و گردشگری در منطقه شینگن شود زیرا که آنها می‌بایست مسافت های زیادی را سفر کنند تا به مراکز ثبت اثر انگشت برسند.
ایرینا تیورینا رز دوشنبه به ایستگاه رادیویی FM Vesti گفت ما می‌ترسیم که تقاضای سفر به اروپا ۳۰ درصد کاهش یابد. این درحالی است که از زمان آغاز بحران اقتصادی تعداد گردشگران خارجی که از روسیه بازدید کرده اند ۵۰ درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری RBC گزارش داد به روسیه درسال ۲۰۱۴ بیش از ۵ میلیون ویزای شینگن اعطا شده است که معادل یک سوم از تمام ویزاهای شنگن صادر شده در سراسر جهان می‌باشد


ویزای شینگن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *