خسارت ۷۷ ميليارد یورویی به اقتصاد آلمان نتیجه بستن مرزها

خسارت ۷۷ ميليارد یورویی به اقتصاد آلمان نتیجه بستن مرزها
به نقل از ویکی شینگن ویزا یک مطالعه تحقیقاتی که در دوسلدورف آلمان انجام پذیرفته است نشان می‌دهد چنانچه اروپایی ها مرزهای شینگن را نادیده گرفته و مستقل مرزهای خود را کنترل کنند دهها میلیارد یورو به اقتصاد آلمان خسارت وارد خواهد شد.
بر اساس این مطالعه که توسط Prognos AG انجام شده است چنانچه روند فعلی که پس از هجوم آوارگان سوری در منطقه شینگن آغاز شده است به سرعت متوقف نشود اقتصاد آلمان که بزرگترین اقتصاد اروپا و مرکز تجارت در شینگن میباشد با بحران جدی مواجه خواهد شد. اقامت در شینگن که نتیجه دربهای باز برای بسیاری از تجار بود اکنون با مشکل مواجه شده است و این خطر جدی برای تجارت در شینگن است.
اکنون در مرزها هزینه های بسیار زیادی برای بازرسی و کنترل مهاجران به شینگن انجام می‌شود که این به زیان مالیات دهندگان آلمانی خواهد بود.
تحلیل گران گفتند که اثرات کنترل مرزهای داخلی در سراسر کشورهای اروپایی موجب می شود که تولید ناخالص داخلی منطقه شینگن به میزان 470 میلیارد یورو کاهش یابد.
این برآوردها با استفاده از یک مدل اقتصاد کلان که 42 کشور را پوشش می دهد و بیش از 90 درصد از فعالیت های اقتصادی جهانی را تشکیل می دهد، ساخته شد.


ویزای شینگن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *